+90 256 613 33 35 info@kusadasitransfer.org
Kuşadası - İzmir Havalimanı Transferi
+90 256 613 33 35 info@kusadasitransfer.org
Kuşadası - İzmir Havalimanı Transferi

Kuşadası Transfer

Transfer Koşulları

Değerli Müşterilerimiz,

Talep etmiş olduğunuz transfer hizmetiyle alakalı sizlere daha iyi hizmet sunabilmek, daha seyahatinizin başlangıcında yolculuğunuzun eziyete dönüşmemesi için aşağıdaki kurallara uymanız rica olunur .

1) Hizmetler
Firmamız, müşterilerine bakımlı ve lüks veya ekonomik sınıfı araçları ile en iyi hizmeti vermek için bu sektörde bulunmaktadır. Araçlarımız sizin araçınız sayılması da sizlerin araçlarımıza kendinizin gibi bakmasını gerektirmektedir.

2) Rezervasyon
Transfer talebinde bulunacak kişi yada firmalar, sitemizde bulunan online rezervasyon formunu doldurarak veya +90 543 481 00 09 telefon numaranızdan rezervasyon yaparak hizmetlerimizden yararlanabilmektedir.

3) Rezervasyon Onayı
Transfer rezervasyonunu doldurup tarafımıza gönderildikten sonra, Shuttle Transfer çalışanları sizlere bırakmış olduğunuz telefon numarasından anında ulaşabilecek rezervasyonunuzu onayladıktan sonra transfer işlemleriniz yapılacaktır.

4) Geliş Transferleri
Havalimanı Transfer ve Araç Kiralama firmamızdan, transfer ve kiralama talebinde bulunan müşterilerimiz, kendi ülke veya şehirlerinde uçağa binmeden önce telefon ile geliş transfer taleplerini, son kez onaylattırmak zorundadır.Bunun nedeni Uçakların rötor yapmasından kaynaklıdır.

5) Müşterinin Karşılanması
Havalimanı Transfer ve Araç Kiralama firması tecrübeli personeli veya sürücüsü, havalimanında, müşterinin adının yazılı olduğu tabela ile siz değerli kişileri karşılar.

6) Transfer Ücretinin Ödenmesi
Transfer ücretleri, transferin başlaması ile birlikte peşin olarak sürücüye ödenir.

Sohbete Başla
Merhaba 👋
Sizlere nasıl yardımcı olabiliriz?