+90 256 613 33 35 info@kusadasitransfer.org
Kuşadası - İzmir Havalimanı Transferi
+90 256 613 33 35 info@kusadasitransfer.org
Kuşadası - İzmir Havalimanı Transferi

Kuşadası Transfer

Hizmetlerimiz

Havalimanı Transferi

Transfer Kuşadası firması olarak önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Müşteri memnuniyetini kendimize vizyon edinmekte ve bu yolda ilerlemekteyiz. Bütün çalışanlarımız bu doğrultuda hizmet vermeye özen göstermektedirler. Hizmetlerimiz çok yönlü ve istenilen kalitededir. Birçok ihtiyaç için araçlarımız hizmete hazır bulunmaktadır.

Bu hizmetler son model araçlarla yapılmaktadır. İşin zamanında yapılması oldukça önemlidir. Birçok müşterimiz önemli toplantılar, seminerler ve konferanslar gibi önceden planlanmış etkinliklere katılmakta olduğu için, burada zamanında yetişmeleri son derece önemlidir. Bunun yanında yine planlanmış geziler de zamanında yetişmek zorunda olunan etkinliklerdendir. Özellikle gidecekleri yere randevulu iseler ve erteleme şansları olmadığı durumlarda zamanında yetişmek istemektedirler.

Böyle durumlarda zamanında yetişilmediği için bir müşteriyi birçok zarara uğratabilmektedir. Biz de Transfer Kuşadası olarak bu detayı düşünmekte ve müşterilerin böyle sorunlarla karşı karşıya gelmemesi için bütün tedbirleri almaktayız.

İzmir Havaalanı transferi ve bunların yanında günlük ihtiyaçlar, gezi ve düğün için ulaşım hizmetleri sunulmaktadır. Bu durumlarda aksaklık yaşanması müşterileri büyük zararlara uğratabilmektedir. Özellikle acil işler sırasında ulaşım nedeniyle zaman kaybı yaşamak beraberinde daha büyük sorunlar getirebilmektedir. Bizler bu sorunları ortadan kaldırmak adına hizmetimizi oldukça planlı düzenli bir şekilde sunmaktayız.

Her türlü karşılaşabilecek sorun düşünülmüş ve bunun için gerekli tedbirler alınmıştır. Müşterilerimiz her hangi bir sorunla karşılaşmamakta ve ulaşım için firmamız tarafından bir aksaklık yaşamamaktadırlar.

 

VIP Taşımacılık

Firma olarak konuklarımızı en iyi şekilde istedikleri adreslere ulaştırmak için lüks araçlarımız ile güvenli ulaşım sağlıyoruz. Transfer hizmeti alan konuklarımız havayolu ile ulaşım sağlamaları durumunda alanda araçları hazır bir şekilde şoför tarafından bekletilmektedir. Konuklarımızın alana iniş sağlaması durumunda zaman kaybetmeden araca biçilerek istenilen istikamete doğru yola çıkılmaktadır. Araçlarımızın bakımları ve kontrolleri araç alana giriş yapmadan önce yapıldığı için konuklarımız yol boyunca sorun yaşamadan rahatlıkla ulaşım sağlamaktadır. 

VIP transfer hizmetlerimizde lüks ve konforlu özel araçlarımız ile hizmet verilmektedir. Son sistem donanımlı araçlarımız ile iş toplantılarına ya da özel davetlere katılmak için gelen konuklarımız daha şık ve rahat bir şekilde istedikleri adrese araçlarımız ile ulaşım sağlamaktadır. VIP otomobil ya da VIP minibüs seçeneklerimiz sayesinde tek kişi ya da daha fazla kişi sayısına sahip konuklarımız lüks araçlarımız ile ulaşım sağlamaktadır.

VIP transfer hizmetlerimizde alandan alınan ve adrese götürülen konuklarımız istemeleri durumunda aynı şekilde dönüş yolunda da özel şoförlü VIP araçlarımız ile VIP transfer hizmeti alarak daha rahat bir şekilde istedikleri adrese dönüş yapmaktadır. VIP hizmet almak isteyen konuklarımız bunun için firmamız ile görüşme yaparak bu konuda daha detaylı bilgi alabilir ve ayrıca gerekli bilgileri vererek bu hizmeti rahatlıkla alabilmektedir.

Lüks araçlar ile farklı yerlere ulaşım sağlamak isteyen her konuğumuz için uygun araçlarımız bulunmaktadır. Özel şoförlü hizmetlerimiz sayesinde konuklarımız yorulmadan rahatça yol boyunca dinlenerek istedikleri adrese ulaşım sağlamaktadır. Araçlarımızın iç dizaynları oldukça geniş ve konforlu olduğundan konuklarımız daha rahat bir şekilde yolculuk etmektedir. Transfer hizmetlerimizde Kuşadası’nda istenilen adreslere konuklarımızın ulaşımı sağlanmaktadır.

Kongre & Fuar & Seminer Taşımacılığı

İzmir ve Ege Bölgesinde fuar, kongre ve seminerler için özel şirketlere ve kamu kurumlarına taşımacılık hizmetini son model minibüslerimiz, otobüslerimiz ve profesyonel ekibimiz ile sunuyoruz. Eğitim, kongre, seminer ve fuar katılımlarınız için sizler İzmir Havalimanında karşılıyor ve seminerin olduğu bölgeye güvenle ulaştırıyoruz. Firmaların ve kurumların izmir kongre transfer taşımacılığı ihtiyaçları konusunda organizasyon hizmeti sunan firmamız bu konuda gerekli yetki belgelerine sahiptir.

İzmir’de turizm taşımacılık alanında faaliyet sunan firmalar arasında ayrıcalıklı bir konumda bulunan firmamız profesyonel hizmet sunma konusunda %100 memnuniyet garantili çalışmaktadır. Zamanlamanın çok önemli olduğu fuar kongre seminer taşımacılığında uçağınız alana inmeden önce araçlarınızı hazır bulunduruyor ve sizleri gideceğiniz yere tam zamanında ulaştırıyoruz. Transfer bölgelerimiz arasında İzmir merkez, Çeşme, Kuşadası, Bodrum ve tüm Ege Bölgesi yer almaktadır. İzmir seminer transferi almak isteyen konuklarımız müşteri temsilcilerimize ulaşabilir ve rezervasyonlarını telefon ile yaptırabilirler.

Bayi toplantıları, kongre, fuar ve seminer gibi organizasyonlar için turizm taşımacılığı ve transfer hizmeti sunan Kuşadası Transfer, yılların tecrübesi, donanımlı araçları ve eğitimli personeli ile kusursuz taşımacılık ve transfer hizmeti sunmaktadır. İzmir kongre ve seminer taşımacılığı tek yön yada gidiş dönüş olarak yapılabilir. Temel hizmetlerimiz arasında izmir seminer transferi, kongre taşımacılığı, organizasyon taşımacılığı, izmir fuar transferi, turizm taşımacılığı yer almaktadır.

Fiyatlandırma kişi başı değil araç başınadır. Tüm araçlarımız bakımlı ve transfere başlamadan hemen önce tüm kontrolleri yapılarak yola çıkmaktadır. Temel prensiplerimiz, güvenlik, konfor ve memnuniyettir. Bu konuda son derece hassas davranan firmamız misyonu gereği bu kurallardan asla taviz vermemektedir.

Sohbete Başla
Merhaba 👋
Sizlere nasıl yardımcı olabiliriz?