+90 256 613 33 35 info@kusadasitransfer.org
Kuşadası - İzmir Havalimanı Transferi
+90 256 613 33 35 info@kusadasitransfer.org
Kuşadası - İzmir Havalimanı Transferi

Kuşadası Transfer

Hakkımızda

Kuşadası Havalimanı Transferi
İzmir Adnan Menderes Havalimanı Transfer

2001 Yılında kurulan Kuşadası Transfer; 2012 yılına kadar şahsi bir firma olarak hizmetlerini başarı ile sürdürürken 2012 yılı itibariyle gelişen Türkiye ve Dünya normlarına en iyi şekilde uyum sağlayabilmek amacıyla kurumsal kimlik kazanmıştır.

Kalite, Güven, Özen ve Dakiklik dörtgeninde hizmet veren firmamız, bir çok başarılarla uluslararası standartlara uygun taşımacılık misyonunu uygulayarak en iyi hizmeti sunmak adına çalışmalarını sürdürmektedir.

Karayolları Taşımacılığı çerçevesinde, özel hizmet kalitesini en güvenli ve uygun şekilde müşterilerine verebilme amacı ile Turizm camiasının içinde gelen ve profesyonel hizmet anlayışına sahip olan kadrolar tarafından kurulmuştur.

Öncelikli hedefimiz: müşterilerimizin kendilerini gerçek anlamda ayrıcalıklı ve özel hissedebilecekleri güvenli ve kaliteli bir Karayolu Taşımacılığı Servisi sunmaktır.

Profesyonel bakış açımız; müşteri memnuniyetini en önemli unsur olarak görmekte ve bu çerçevede en kaliteli ve özenli hizmeti vermektir.Bu bağlamda siz özel işletmelerimiz ve müşterilerimiz için çok özel olarak tasarlanıp dizayn edilmiş Delux konfora sahip kendi şirketimize ait sedan minibüs, midibüslerden oluşan araç filomuz ile Turizm İşletmeciliği kalitesinde V.I.P Class hizmet sunmaktayız.

Araçlarımız Karayolları Taşımacılığının öngördüğü her türlü belge ve sigortalama sistemlerine sahip olup sürücülerimiz Turizm sektörünün içinden gelip en az bir yabancı dil konuşabilmektedirler.

Transfer Kuşadası olarak size sunduğumuz özenli ve titiz hizmet anlayışımızdan memnun kalacağınızı umar taleplerinizi mümkün olan en kısa zamanda en uygun fiyatlama ile değerlendireceğimizi tarafınıza garanti ederiz…

Sohbete Başla
Merhaba 👋
Sizlere nasıl yardımcı olabiliriz?