+90 256 613 33 35 info@kusadasitransfer.org
Kuşadası - İzmir Havalimanı Transferi
+90 256 613 33 35 info@kusadasitransfer.org
Kuşadası - İzmir Havalimanı Transferi

İzmir Adnan Menderes Havalimanı – Didim Transferi

Rezervasyon
Lütfen Araç Seçiniz
  • Vito VIP (1-6 Kişi)Maks. 6 Kişilik Araç
  • Minibüs (1-16 Kişi)Maks. 16 Kişilik Araç

Proceed Booking

Adding item to wishlist requires an account

5171

İzmir Adnan Menderes Havalimanı – Didim Transferi

0
  • 2 Saat 15 Dakika
  • Max. Kişi: 30
  • Wifi
  • Tüm Yıl
  • Min. Yaş: Yok
  • Alınış Noktası: İstenilen Yer

Kuşadası Transfer olarak (VIP-Lüks-Ekonomik) araç seçenekleri ile İzmir Adnan Menderes havaalanından işyerinize, evinize, kalacağınız otele ya da sizin belirlediğiniz başlangıç lokasyonundan bitiş lokasyonuna kadar en kaliteli ulaşım hizmeti ile ulaşımınızı gerçekleştirmekteyiz.

İzmir ve çevre bölgelerine tatil ya da işiniz için seyahat ediyor olabilirsiniz. İzmir havalimanına indiğiniz zaman kolay ve hızlı ulaşım için İzmir havalimanı Kuşadası transfer hizmeti satın alabilirsiniz ve ödemeleri nakit ya da kredi kartıyla yapabileceğiniz gibi araçta şoföre de yapabiliyorsunuz.

Tamamen güvenilir ve yasal bir transfer hizmeti almak istiyorsanız bizimle seyahat edin…

Gidiş & Dönüş Noktası:

İzmir Adnan Menderes Havalimanı – Didim

Kalkış Zamanı

İnişten Hemen Sonra

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Kuşadası Transfer firması olarak önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Müşteri memnuniyetini kendimize vizyon edinmekte ve bu yolda ilerlemekteyiz. Bütün çalışanlarımız bu doğrultuda hizmet vermeye özen göstermektedirler. Hizmetlerimiz çok yönlü ve istenilen kalitededir.

Birçok ihtiyaç için araçlarımız hizmete hazır bulunmaktadır. Bu hizmetler son model araçlarla yapılmaktadır. İşin zamanında yapılması oldukça önemlidir. Birçok müşterimiz önemli toplantılar, seminerler ve konferanslar gibi önceden planlanmış etkinliklere katılmakta olduğu için, burada zamanında yetişmeleri son derece önemlidir.

Bunun yanında yine planlanmış geziler de zamanında yetişmek zorunda olunan etkinliklerdendir. Özellikle gidecekleri yere randevulu iseler ve erteleme şansları olmadığı durumlarda zamanında yetişmek istemektedirler.

Böyle durumlarda zamanında yetişilmediği için bir müşteriyi birçok zarara uğratabilmektedir. Biz de Kuşadası Transfer olarak bu detayı düşünmekte ve müşterilerin böyle sorunlarla karşı karşıya gelmemesi için bütün tedbirleri almaktayız.

Sohbete Başla
Merhaba 👋
Sizlere nasıl yardımcı olabiliriz?